Paslanmaz Çelik Krom Köpük Sabunluk 1000ml

Paslanmaz Çelik Krom Köpük Sabunluk 1000ml

Paslanmaz Çelik Krom Köpük Sabun Dispenseri 1000mlY erli Üretim Paslanmaz Çelik Köpük Dispenseri, duvara monte kilit sistemi 1000ml kapasite.Pirinç basma butonlu Üstten doldurmalı. %100 Türk malıdır. Kesinlikle sızdırma yapmaz.

Kullanım alanları, başlıca restaurant, AVM, okul, hastane, kurum kuruluş, öğrenci yurtları, HACCP sertifikalı tesisler, fabrikalar, otobös terminalleri, uzun yol tesisleri gibi umumi wc lerin bulunduğu tüm mekanlarda sıkça kullanılmaktadır. Sabun hemen hemen dünyanın her bölgesinde, her insan tarafından sıklıkla kullanılan bir ihtiyaç maddesidir. Bu hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan sabunun nasıl icat edildiğini hiç merak ettiniz mi ? Sabun roma döneminde kadınların en gözde temizlik aracı olmuştur.

İlk olarak 7. yy'da Avrupa'da meslek olmuş ve koku vermesi amacı ile kokusu güzel olan bitkilerden üretilmiş ve banyo çamaşır yıkamak için kullanılmıştır. Sıvı sabun dispenserinin ebatları Hijyen açısından çok ciddi önem arzetmektedir. Sabunun sık sık değiştirilmesi gerekmektedir o nedenle küçük çaplı işletmelerde veya az kullanılan mekanlarda daha ufak sabun dispenseri kullanılması tavsiye edilir.

Ürün Kodu Ürün Adı Ürün Özellikleri Ürün Boyutları Teklif İste
AR-HS Paslanmaz Çelik Köpük Dispenseri %100 Türk Malı Sızdırma Yapmaz 12,5x6,5x20 cm Teklif İste Satın Al
Toplu siparişleriniz için arayınız. Teklif İsteyiniz.