Carpex Geniş Alan Koku

Carpex Geniş Alan Koku

Carpex Geniş Alan Koku Carpex, aroma serisi, farklı aroma türlerinin kombinasyonlarıyla birlikte sınırsız koku seçenekleri sunar. Kokularımız üst düzey kalitesi, esanslı yağılarının %100 doğal bitkiselgücünden kaynaklanmaktadır. Tüm Kokular IFRA (International Fragrance Association) onaylıdır. Carpex, profesyonel ortam kokulandırma ve kokusal pazarlama alanında dünyanın en çok tercih ettiği, en etkili ve sağlıklı koku difüzyon teknolojisine sahip cihazları kullanmaktadır.

"Mikro Difüzyon Teknolojisi” sıvı formdaki aromaları 1 mikrondan küçük partiküllere ayırarak ortama etkin bir şekilde yayılmasını sağlayan üst düzey bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde ısı, alkol veya herhangi bir zararlı kimyasal kullanılmadan en etkili ve sağlıklı bir şekilde koku difüzyonu sağlanır.

Difüzyon cihazlarımız bir yandan ileri teknoloji kullanmakta bir yandan da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cihazlarımız, ergonomik tasarımları ve kullanılan üst düzey teknolojileri sayesinde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretilmiştir.

Ürün Kodu Ürün Adı Ürün Özellikleri Ürün Boyutları Teklif İste
AR-C005 Carpex Geniş Alan Koku %100 doğal bitkisel Koku seçenekleri için lütfen irtibate geçiniz. Teklif İste Satın Al
Toplu siparişleriniz için arayınız. Teklif İsteyiniz.